גוף ונפש

שיעורי האטה יוגה. יוגה איטית הנחשבת כמדיטציה בתנועה, בדגש על נשימה. מעבר להיבט הפיזי של חיזוק הגוף, בשיעורים ישנה התייחסות להיבטים נפשיים, רגשיים ורוחניים, ולפילוסופיה של היוגה. בעיניים שלי היוגה מתאימה לכל אדם באשר הוא, והשיעורים מתקיימים בהתאם לתפיסה הזו. כלומר, יש מקום לכולם. ישנה אפשרות לשיעורים בקבוצות, שיעורים זוגיים ושיעורים פרטיים. מתאים לכל הרמות.
גמילה מהתמכרויות. ייעוץ נומרולוגי. אימון גופנפש תודעה.
מכון פיזיותרפיה המתמחה בפציעות ספורט ושיקום אורטופדי. במכון אני מטפל בכאבי שריר שלד (גב, כתף, ברך) ועוד. הקליניקה נמצאת בנאות מרדכי. טיפול רגיש, אישי ומקצועי!
שיעורים פרטנים של יוגה תרפי, שיעורים קבוצתיים, יוגה לילדים, יוגה לחינוך מיוחד
סטודיו ביתי לפילאטיס מכשירים בגישה הקלאסית והמקורית ע״פ ג׳וזף פילאטיס. אימונים פרטיים וזוגיים עם מקסימום יחס אישי בהתאם לצרכי המתאמן.
טיפול הוליסטי והנחיית סדנאות לילדים ולמבוגרים להכנת תכשירים טבעיים לגוף ולפנים. אני מאמינה שרק דברים שאוהבים אפשר לעשות בצורה הטובה ביותר, אני אוהבת לטפל באנשים ולעזור להם להרגיש יותר טוב. זה נותן לי ולהם אנרגיה.
פסיכותרפסטית לילדים, נוער ומבוגרים
קלפים טיפוליים לנשים עם מסרים מעצימים מחכמת הצמחים מלווים בחוברת הסברים על השמנים האתריים והדפסי בוטניקה. מוצרים טבעיים: שמנים, סבונים ועוד.. בנוסף, סדנאות ומעגלי נשים בשילוב ריחות מרפאים וכתיבה אינטואיטיבית.
מעסה רפואית מוסמכת בעלת 20 שנות ותק. *עיסוי רפואי *רקמות עמוק *שוודי הוליסטי *רייקי
Subscribe to RSS - גוף ונפש