מזון ומסעדנות

מוכרת קינוחי חלבון מזינים ובריאים ללא קמח. ארוחות ביניים מתוקות ללא ייסורי מצפון
היי, קוראים לי נעם ארליך ואני רוצה להזמין אתכם לחוויה אחרת, ביקור אצלי לבירה אל מול הנוף של עמק החולה. בציפייה לביקור שלכם אצלי בקיבוץ מנרה. בירליך שנים של סיפור משפחתי שנדחס אל תוך בקבוק אצלכם ביד.
קונדיטוריה ואפיה ביתית אורגנית
משק בוטיק משפחתי סבתא דליה, חקלאות משנת 1963, מגדלים כרמי זיתים, מטעי רימונים ותאנים ועוד... ומייצרים: שמן זית בעל תו איכות של ענף הזית במועצת הצמחים. בעל תעודת כשרות מהדרין. הריבות שלנו, מיוצרות בעבודת יד של סבתא דליה, במגוון טעמים, ביניהן הריבה המפורסמת ביותר, ריבת התאנים של סבתא דליה. כמו כן אנחנו מרכיבים לכם אריזות שי וחג עם מיטב התוצרת שלנו ושל שותפנו מהגליל.
הדרכת טיולים והנחיית סדנאות בישול בשטח ברוח הספר "גחלים מבשלות"
מלביהו התחיל כחלום. חלום לשלב את הקינוח האהוב בהוויה הצפונית. אחרי שכבש מחדש את המדינה, לקחנו על עצמינו לייצג את הצפון. אנחנו עושים את זה עם מלבי ביתי בטעם של ילדות. המלבי שלנו עשוי מהחומרים הטובים ביותר כדי להעניק לכם חוויה קלאסית של טריות ואיכות. חוץ מהמלבי הטעים בטירוף שלנו, השף קונדיטור שלנו יצר תפריט עם מבחר גדול של טעמים ייחודיים ומרגשים - נוטלה, קדאיף, אספרסו-קרמל ועוד ועוד ועוד. כל זה רק הופך את החוויה למושלמת (כן, גם אנחנו לא חשבנו שאפשר יותר....)
לחמים משלל קמחים. תוספות, ממרחים וסלטים עשויים מחומרים טבעיים ואורגנים. עשבי תיבול ואגוזים למיניהם.
פירות קיץ: אפרסק, נקטרינה, משמש ושזיף. בנוסף, שמן זית. מכירה ישירה מהחקלאי לצרכן.
Subscribe to RSS - מזון ומסעדנות