אמנות וגלריות

מכירת תמונות מקוריות המיוצרות מחומרי טבע
אמנית אוצרת, יוצרת, בעלת סטודיו קטן למפגשי חוויה בניחוח אחר. בהתאמה אישית לקבוצה, ליחידים ולזוגות.
תכשיטים מגולפים בעבודת יד מגרעיני אבוקדו
אנחנו חנות נרות ריחניים ויוקרתיים לעיצוב הבית. לנרות שלנו עיצובים ייחודיים שלא רואים הרבה בארץ. הנרות נעשים בעבודת יד, וברובם גם משעוות סויה הבריאה ביותר לגוף ולבריאות שלנו.
שרשראות סיכות ותליונים, של בעלי חיים וצמחים, עשויים מסוגי עץ שונים, כאשר כל עץ מעניק לתכשיט את הגוון הטבעי והטקסטורה הייחודית שלו.
סטודיו לצורפות וסדנאות בלהבות הבשן! מגוון סדנאות המתאימות לקבוצות ומשפחות. המשתתפים מקבלים חוויה ייחודית ויוצאים עם מוצר יפיפה. מירב הסדנאות ניידות וניתן להזמין אותי אליכם אל האירוע.
באלה הידיים - מהתמודדות להעצמה באמצעות אומנות. סדרה של הרצאות, תערוכות וליווי אנשים במשבר מעצם מצבם אשר באמצעות עיסוק באומנות והנחיה מכוונת ליציאה להליכי העצמה באמצעות שימוש בכלי אמנות מכוונת למטרה זו.
יוצרת ומעבירה סדנאות באומנות לילדים, משפחות ונשים על תכשיטי טקסטיל, לוכדי חלומות ועוד. אפשר להזמין סדנה ממבחר הסדנאות. הסדנה מתקיימת בקיבוץ יפתח או עד הבית.
סטודיו מנדרינה הוא עולם שלם של יצירת אומנות בזכוכית. בביקור בסטודיו ניתן לחזות בתהליך העבודה המרתק של פיסול מוט הזכוכית לכדי חרוזים צבעוניים. בצמוד לסטודיו – חדר סדנאות צבעוני וייחודי הכולל הדגמות של ניפוח ופיסול זכוכית והתנסות.
סטודיו לציור ופיסול, מכירת עבודות מקוריות
Subscribe to RSS - אמנות וגלריות